
Kategoria: Modele \ Działa samobieżne i niszczyciele czołgów
Model ma kilka wad projektowych, nie dokońca pamiętam jakich, bo z założenia przebudowałem go na wersję J. Zmieniając podwozie, układ wydechowy, dodając ekrany i dodatkowe opancerzenie z cementu.
|
| |
| ||
|
| |
| ||
|
|
Kategoria: Modele \ Działa samobieżne i niszczyciele czołgów